Mobilne Centrum Kultury – zaproś nas do siebie!

Pod hasłem Mobilnego Centrum Kultury kryje się niezwykle ciekawa oferta skierowana do dzieci polegająca na organizacji atrakcyjnych zajęć animacyjnych, konkursów, gier, zabaw, a także warsztatów twórczych w specjalnie do tego celu stworzonym mini miasteczku. Instruktorzy Centrum Kultury w Połczynie-Zdroju zadbają o to, aby dzieci spędziły twórczo i aktywnie czas na świeżym powietrzu. W ubiegłym roku odwiedziliśmy ponad dwanaście miejscowości, a zajęcia upłynęły pod znakiem “Warsztatów wspólnego malowania”, w trakcie których powstało dwadzieścia obrazów tematycznie nawiązujących do walorów Gminy Połczyn-Zdrój.

W ubiegłym roku odwiedziliśmy ponad dwanaście miejscowości, a zajęcia upłynęły pod znakiem “Warsztatów wspólnego malowania”, w trakcie których powstało dwadzieścia obrazów tematycznie nawiązujących do walorów Gminy Połczyn-Zdrój.

WIDEO PODSUMOWANIE MCK W 2020 ROKU:

W tym roku głównym motywem przewodnim programu Mobilnego Centrum Kultury będą obok animacji i zabaw, warsztaty teatralne i połczyńskie legendy. Nasze mobilne centrum zostanie także wzbogacone o dodatkowe zabawki i atrakcję dla dzieci.

W ubiegłym roku odwiedziliśmy ponad dwanaście miejscowości, a jak będzie w tym roku? Jeśli chcesz, abyśmy latem odwiedzili Twoją miejscowość wyślij nam zaproszenie na e-mail: kontakt@ckpolczyn.pl lub w komentarzu pod poniższym artykułem. Na Wasze zaproszenia czekamy do 10 maja 2021 roku. Do zobaczenia!