Eliminacje Połczyn FEST. Festiwal Ulicy 2023

Przed nami trzecia już edycja najbardziej klimatycznego festiwalu Pomorza Zachodniego Połczyn FEST. Festiwal Ulicy 2023, który w dniach 20-23 lipca 2023 roku odbędzie się w Połczynie-Zdroju. W połczyńskim amfiteatrze wystąpią największe gwiazdy polskiego rocka, ale to również szansa dla zespołów dopiero rozpoczynających swoją drogę na szczyty popularności.

Tradycją naszego festiwalu jest przegląd zespołów debiutujących na polskiej scenie muzycznej, które będą walczyły o atrakcyjne nagrody finansowe i możliwość zagrania przed gwiazdami. Nie chcemy rezygnować z promocji talentów, dlatego zapraszamy zespoły do eliminacji i wzięcia udziału w przeglądzie zaplanowanym w dniu 20 lipca 2023 r. Waszych prezentacji wysłucha grono znamienitych jurorów w składzie Piotr Metz (Przewodniczący Jury), Zbigniew Krzywański (Republika), Michał Wiraszko (Muchy).

ELIMINACJE POŁCZYN FEST. FESTIWAL ULICY 2022

Warunkiem uczestnictwa jest przyjęcie do stosowania regulaminu przeglądu i dokonanie do dnia 29.06.2023 r. zgłoszenia za pośrednictwem

FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO ON-LINE

Na laureatów naszego przeglądu czekają atrakcyjne nagrody. Zespół, który zwycięży eliminacje będzie mógł wystąpić w koncercie finałowym w sobotę 22 lipca 2023 r. przed giazdami festiwalu, a ponadto otrzyma premię finansową w wysokości 3000 zł oraz zwrot kosztów dojazdu. Zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca otrzymają również prawo zagrania przed gwiazdami w piątek i niedzielę jak również premie finansowe w wysokości 1500 zł (drugie miejsce) i 1200 zł (trzecie miejsce), a także zwrot kosztów dojazdu. Ekipom, które dostaną się do głównego festiwalu zapewniamy w razie potrzeby zakwaterowanie.

Nasz festiwal opócz oczywistych wrażeń muzycznych, gwarantuje również świetną atmosferę i możliwość zapoznania się z ofertą browarów rzemieślniczych oraz innymi produktami regionalnymi Pomorza Zachodniego.

DOKUMENTY DO POBRANIA:

Regulamin