Skiba Stand UP w Połczynie-Zdroju

Krzysiek Skiba słynie z celnych felietonów, ciętego języka i zabawnych komentarzy. Wszyscy wielokrotnie widywaliśmy go w akcji podczas niezliczonych telewizyjnych show, gdzie komentował polskie paranoje polityczne czy obśmiewał absurdy rzeczywistości. Oprócz aktywności w zespole Big Cyc i pisania przebojów (takich jak Makumba, Świat według Kiepskich, Berlin Zachodni) Skiba był częstym gościem w programach kabaretowych od Ani Mru Mru po Kabaret Skeczów Męczących, a także grywał pamiętne epizody w serialach komediowych takich jak “Świat według kiepskich”, Król Przedmieścia” czy “Daleko od noszy”.

Stand Up Comedy to forma w której Skiba może się wreszcie wygadać do woli, a opowiada barwnie i smacznie ku radości widowni. Skiba ujawni przed nami wstydliwe tajemnice show biznesu, opowie o kulisach estrady, obśmieje znanych i lubianych, zakpi z pomyłek polityków, a to wszystko w programie “SKIBA CIĄGLE NA WOLNOŚCI”.

Panie i Panowie! Czy jesteście gotowi? Przed wami człowiek, który nie zna słów “tabu”, “cenzura” i “polityczna poprawność”, słowny koktajl Mołotowa z płynem rozweselającym, beczka śmiechu o napędzie atomowym… Krzysiek Skiba!

Czeka Was dwie godziny zabójczych żartów bez cenzury. Skiba na ostro i na wesoło. Spektakl przeznaczony jest dla osób dorosłych.

Data: 29 kwietnia 2023 r. | g. 19:00
Miejsce: Kino Goplana w Połczynie-Zdroju
Bilet normalny: 49 zł, ulgowy 39 zł (renciści, emeryci, osoby uczące się, w tym studenci na podstawie legitymacji).

Bilety dostępne są w kasie kina Goplana, ul. Parkowa 4 lub za pośrednictwem internetu:
 

BILETY