Autor:
Kategoria:
Link

Konkurs na “Osobowość Retro” rozstrzygnięty!

Fot. Jacek Gugulski – Patrycja Kaźmierczak laureatka konkursu “Osobowość Retro”.fotogugulski.pl

Jednym z wydarzeń II Święta Parku Zdrojowego mającego miejsce 15 maja 2022 roku był konkurs na „Osobowość Retro”, którego laureatką została Patrycja Kaźmierczak. Wyróżnienia powędrowały do Asi Kubiak oraz Lecha Krawczyka. Jurorami była licznie tego dnia zgromadzona przy pijalni wody “Joasia” publiczność głosująca nie tylko na najlepszą kreację retro uczestników konkursu, ale również na sposób prezentacji.

W konkursie wzięło udział blisko dwadzieścia osób i byli wśród nich zarówno mieszkańcy naszej gminy, w tym, co warte podkreślenia seniorki uczestniczące w zajęciach teatralnych z połczyńskiego “Domu Seniora”, jak również kuracjusze goszczący w “Kurorcie z duszą” przy okazji leczniczego urlopu.

Uczestnicy konkursu przechadzali się w przepięknych kreacjach retro parkowymi alejami, a towarzyszyły im ubrane w tym samym stylu dzieci i młodzież z Teatru Tańca FIGIEL, Klubu Plastycznego „Plastusie” oraz z placówek wiejskich z Łęg i Gawrońca.

Zwycięzcy otrzymali nagrody ufundowane przez sponsorów: Fizjo i Spa Agnieszka Gwoźdź, Pensjonat Hopferówka, Klubokawiarnia Kulturalna, Browar Połczyn-Połczyńskie Piwo. Oczywiście wśród nagród nie mogło zabraknąć gadżetów z logotypem Szwajcarii Połczyńskiej ufundowanych przez Urząd Miejski w Połczynie-Zdroju.

Dzieci i młodzież, która w tym dniu dopełniała swoimi strojami klimat retro w Parku Zdrojowym otrzymała ufundowane przez firmę Kazbar vouchery na lody w „Słodkiej Dziurce” oraz wejściówki do kina.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz sponsorom konkursu retro, zaś jego laureatom jeszcze raz serdecznie gratulujemy. Do zobaczenia w przyszłym roku podczas III edycji Święta Parku Zdrojowego. Prezentowane wydarzenie odbyło się w ramach festiwalu “Natura i Kultura” finansowanego z Programu Interreg VA.


Fot. Jacek Gugulski