Eliminacje do Połczyn FEST. Festiwal Ulicy 2022

Przed nami najbardziej klimatyczny festiwal Pomorza Zachodniego Połczyn FEST. Festiwal Ulicy, który odbędzie się w dniach 8-10 lipca 2022 roku. Gwiazdami tegorocznej edycji festiwalu są obchodzący 40-lecie artystycznej działalności zespół KULT oraz obchodzący 30-lecie zespół Raz, Dwa, Trzy. Ponadto w Połczynie-Zdroju zagra m.in. zespół Ztvörki ElDupa Kolektyw oraz Krakow Street Band.

Tradycją naszego festiwalu jest przegląd zespołów debiutujących na polskiej scenie muzycznej, które będą walczyły o atrakcyjne nagrody finansowe i możliwość zagrania przed gwiazdami w połczyńskim amfiteatrze. Nie chcemy rezygnować z promocji talentów, dlatego zapraszamy zespoły do eliminacji i wzięcia udziału w przeglądzie zaplanowanym w dniu 25 czerwca w Połczynie-Zdroju.

Warunkiem uczestnictwa jest przyjęcie do stosowania regulaminu przeglądu i nadesłanie do dnia 21.06.2022 r. zgłoszenia na adres e-mail: kontakt@ckpolczyn.pl lub dokonanie zgłoszenia za pośrednictwem

FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO ON-LINE

Na laureatów naszego przeglądu czekają atrakcyjne nagrody. Zespół, który zwycięży eliminacje będzie mógł wystąpić w koncercie finałowym w niedzielę 10 lipca przed zespołem Ztvörki ElDupa Kolektyw oraz zespołem KULT. Ponadto zwycięzca otrzyma premię finansową w wysokości 3000 zł oraz zwrot kosztów dojazdu. Zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca otrzymają prawo zagrania w sobotę 9 lipca przed zespołem Raz, Dwa, Trzy. Otrzymają także premie finansowe w wysokości 1500 zł (drugie miejsce) i 1000 zł (trzecie miejsce), a także zwrot kosztów dojazdu.

Nasz festiwal gwarantuje wszystkim dobrą zabawę i oprócz wrażeń muzycznych także możliwość zapoznania się z ofertą browarów rzemieślniczych oraz innymi produktami regionalnymi Pomorza Zachodniego.

DOKUMENTY DO POBRANIA:

Karta zgłoszenia
Regulamin