Autor:
Kategoria:
Link

Wieczór ze Stand-Upem. Skóra & Fiedorczuk

Zapraszamy na pierwszą edycję wydarzenia pod nazwą “Wieczór ze Stand-Upem. Połczyn-Zdrój”. Jeśli dopisze frekwencja, zorganizujemy następne edycje i kolejne gwiazdy stand-upu zawitają do Połczyna-Zdroju.

Na początek 6 kwietnia 2024 roku na naszą scenę w Kinie Goplana zaprosiliśmy szalenie ambitnych i obiecujących przedstawicieli młodego pokolenia rodzimego stand-upu: Damiana Skórę i Wojciecha Fiedorczuka. Komicy zaprezentują dwa osobne programy. Startujemy o godzinie 18:00. Bilety dostępne są w kasie kina, na naszej stronie.

Damian Skóra posiada wieloletnie doświadczenie sceniczne jako komik, muzyk oraz impersonator osób łysych. Jest to osoba rzutka oraz ochocza. Biegle zna obsługę pakietu MS Office i posiada prawo jazdy kat. B. Posiada również balkon, ale kiedyś chciałby psa. Ma na koncie kilka wygranych konkursów komediowych, występów telewizyjnych oraz materiałów umieszczonych na YouTube i płatnych platformach. Niedawno awansował na osobę dorosłą – na tym polu, póki co, bez sukcesów.

Nowy program Damiana to 100% fileta, zero domieszek i sztucznych wypełniaczy. To świat z perspektywy człowieka będącego z tyłu peletonu gnającego za trendami, wypełniony dużą ilością życzeniowego myślenia, przesady i emocjonalnych gawęd kończących się wyeksponowaną żyłką na czole – wszystko dobrane tak, żeby było przydatne do śmiania.

Wojciech Fiedorczuk. Ekscentryk sceny i mikrofonu. Duchem wyrastający z komedii absurdalnej i szaleństwa scenicznego. Mówi monotonnie i dziwnie. Znany z telewizji m.in. stały gość „Szkła Kontaktowego” w TVN 24. Autor programów typu stand-up, z sukcesami bierze udział w pionierskich na polskim rynku „roastach” komediowych.

W nowym programie Fiedorczuk omawia żartem tematy związane ze światem dzisiejszej rozrywki. Na przykładach z życia wziętych, zgłębia tajemnicę tego z czego ludzie się śmieją, czy durne żarty są lepsze od mądrych i kto decyduje co jest śmieszne. Rozrywa ludzi performancem i potokiem nieświadomości, który w abstrakcyjny sposób naświetla to, co czują ludzie z tak zwanym specyficznym poczuciem humoru. Ogólnie można powiedzieć, że będą dobre żarty i fajna atmosfera. Zapraszamy!

Miejsce: Kino Goplana
Data: 6 kwietnia 2024
Godzina: 18:00

bilety