Kabaretowy Dzień Kobiet z Szymonem Łątkowskim

Wschodząca gwiazda polskiego kabaretu Szymon Łątkowski, 5-tego marca odwiedził Połczyn-Zdrój. W miejscowym Kinie Goplana zaprezentował swoje najlepsze skecze podczas blisko dwugodzinnego programu pod nazwą Kabaretowy Dzień Kobiet.

Młody komik mimo kilku lat scenicznej działalności bardzo szybko zyskał sympatię publiczności kabaretowej w całym kraju. Na rozlicznych festiwalach bardzo często jest laureatem tzw. nagród publiczności. Wśród wielu tego typu wyróżnień warto wymienić zdobytą w 2018 roku na XVI festiwalu Zostań Gwiazdą Kabaretu w Teatrze Muzycznym w Poznaniu Nagrodę im. Bohdana Smolenia.

WIDEORELACJA

Zapytany jak się z tym czuje, nie ukrywa – jest mi z tym rewelacyjnie. Zwłaszcza, że wszyscy moi starszy i bardziej utytułowani koledzy […] zawsze powtarzają, że to jest najważniejsze […] ponieważ to publiczność decyduje, kogo później chce oglądać. Wszystkie nagrody są dla mnie bardzo, bardzo cenne […]

PEŁNA ROZMOWA Z SZYMONEM ŁĄTKOWSKIM

Zaowocowało to częstymi zaproszeniami na największe kabaretowe wydarzenia w Polsce, m.in. na: Świętokrzyską Galę Kabaretową (POLSAT), Festiwal Kabaretu w Koszalinie (POLSAT), Mazurska Noc Kabaretowa (TVP 2), Kabaretowa Noc Pod Gwiazdami (POLSAT).

FOTORELACJA