Autor:
Kategoria:
Link

Globtank mecenasem Turnieju Skamandrytów

W dniach od 23 do 25 listopada 2023 r. po raz 37. w Połczynie-Zdroju odbędzie się XXXVII Ogólnopolski Turniej Sztuki Recytatorskiej i Poezji Śpiewanej im. Skamandrytów. Turniej Skamandrytów to dobrze ugruntowane i rozpoznawalne w wydarzenie kulturalne, które od lat gromadzi w “Kurorcie z duszą” miłośników poezji i Skamandrytów z całej Polski.

Uczestnicy naszego turnieju powalczą o premie finansowe oraz zaszczytny tytuł Grand Prix, której wartość wynosi 2500 zł. Miło nam poinformować, że nagroda główna została ufundowana przez naszego mecenasa połczyńską firmę Globtank.

Globtank, rodzinna spółka z Połczyna-Zdroju, specjalizująca się w projektowaniu i budowie zbiorników służących do przechowywania różnego rodzaju cieczy. Zespół Globtanku tworzą wyjątkowe osoby, dzięki którym Globtank stał się jednym z liderów na polskim rynku. Możemy poszczycić się blisko 500 realizacjami zarówno w Polsce jak i zagranicą. Więcej informacji o firmie znajdą Państwo na jej stronie internetowej pod adresem: www.globtank.pl.