Autor:
Kategoria:
Link

Festyn rodzinny na pożegnanie lata w Połczynie-Zdroju

Zapraszamy na “Festyn rodzinny” w Parku Zdrojowym w Połczynie-Zdroju, podczas którego przygotowaliśmy atrakcje zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych.

W programie przewidzieliśmy animacje, gry i zabawy połączone z konkursami. O atrakcje dla dzieci zatroszczy się również Klaun Tomi, który zaprezentuje swoje cyrkowe show obfitujące w kuglarskie sztuczki. Dużą atrakcja dla najmłodszych będzie z pewnością festiwal baniek mydlanych, strefa dmuchańców, a także foto-budka 360 stopni.

Dla dorosłych przygotowaliśmy warsztaty m.in. z carvingu, które poprowadzi Ewa Sokołowska (pracownik CK) oraz warsztaty eko-biżuterii, które poprowadzi Dorota Kowalska (reprezentująca Stowarzyszenie Terapii Sztuką “Kolorowo żyj”).

Będziecie mogli także spróbować swoich sił na strzelnicy zorganizowanej przez Stowarzyszenie “Husarz”, a Restauracja Palupe przygotuje dla was swoją strefę z konsumpcją.

Zapraszamy do Parku Zdrojowego, w dniu 9 września 2023 na festyn od g. 13:00 do 17:00, zaraz po Narodowym Czytaniu, które rozpocznie się o g. 12:00.

Wydarzenie zostało dofinansowane ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego.