Autor:
Kategoria:
Link

Ekologiczny konkurs plastyczny

“Kwiecień miesiącem troski o Ziemię” z takim hasłem rozpoczynamy drugi kwartał 2022 roku, a jednym z wielu wydarzeń, które chcemy dedykować tematyce ekologii i ochrony środowiska jest “Ekologiczny konkurs plastyczny”.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych Gminy Połczyn-Zdrój i zostanie przeprowadzony w trzech kategoriach wiekowych: I – klasy 1-3, II – klasy 4-6, III – klasy 7-8.

Uczestnicy konkursu mają do wyboru jeden z dwóch tematów: 1. “Ptaki połczyńskiego parku” lub 2. “Dbamy o środowisko”. Premiowane będą prace wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu. Jeden uczestnik może złożyć wyłącznie jedną pracę.

Warunkiem uczestnictwa jest przyjęcie do stosowania regulaminu i dostarczenie do dnia 19.04.2022 r. konkursowej pracy wraz z kartą zgłoszeniową podpisaną przez opiekuna. Prace przyjmowane są w Sekretariacie CK mieszczącym się w kinie Goplana, ul. Parkowa 4, 78-320 Połczyn-Zdrój.

Laureatów poznamy już 22 kwietnia podczas finału akcji “Kwiecień miesiącem troski o ziemię. Otrzymają nagrody ufundowane przez naszych sponsorów: ATF Polska sp. z o.o. sp.k. oraz Puls-Art. Wszystkie prace zgłoszone przez uczestników konkursu zostaną wystawione na holu kina Goplana.

DOKUMENTY DO POBRANIA:

Karta zgłoszenia
Regulamin