Konkurs na Czytelnika Miesiąca w Gminie Połczyn-Zdrój

Centrum Kultury w Połczynie- Zdroju mając na uwadze promocję czytelnictwa wśród najmłodszych mieszkańców naszej gminy pragnie zaprosić do udziału w konkursie na najlepszego „Czytelnika Miesiąca”. Zabawę inicjujemy z okazji nadchodzącego Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci i będziemy prowadzili ją do końca roku 2022. W konkursie mogą wziąć udział dzieci do ukończenia 15 roku życia. Laureatów wytypujemy zarówno w Bibliotece Publicznej im. Juliana Tuwima w Połczynie-Zdroju, jak również w Filiach bibliotecznych w Gawrońcu, Kołaczu i Redle.

CO NALEŻY ZROBIĆ, ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE?

– przyjść do biblioteki (jeśli nie masz karty czytelnika, to ją założyć)
– wypożyczyć książkę, jaka Ci się spodoba
– zabrać ją do domu i przeczytać:)

Laureatów wyłoniony na zakończenie każdego miesiąca w czasie trwania konkursu na podstawie największej ilości wypożyczeń książek, odnotowanych w karcie czytelnika.

NAGRODY:
– laureat otrzymuje tytuł czytelnika miesiąca
– dyplom informujący o laureacie na naszej stronie internetowej oraz inne upominki rzeczowe (m.in. książki, bilety do kina Goplana).

Osoby zainteresowane odsyłamy do regulaminu i serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy. Szczegółowe informacje otrzymają Państwo w każdej placówce bibliotecznej oraz pod numerem tel.: 94 36 54 212.

DOKUMENTY DO POBRANIA:

Regulamin