BRAZYLIJSKIE BĘBNY W POŁCZYNIE-ZDROJU

Centrum Kultury w Połczynie-Zdroju przygotowuje się do parady z okazji otwarcia Magicznej Ulicy Parasoli, co nastąpi już 3 lipca. Główną rolę podczas święta ulicy mają odegrać bębniarze, stąd organizacja warsztatów samby batucady dla wszystkich chętnych pod okiem wykładowcy z Akademii Sztuki ze Szczecina Rafała Krzanowskiego.

Za nami pierwsze zajęcia, jakie miały miejsce 15 maja w Parku Zdrojowym, a kolejne już w najbliższą sobotę 29 maja, o godzinie 13:00. Zapraszamy wszystkie chętne osoby chcące zagrać razem z zespołem Bloco Pomerania podczas lipcowej parady na słynnej połczyńskiej ulicy parasoli.

ROZMOWA Z RAFAŁEM KRZANOWSKIM:

Instruktor Rafał Krzanowski zapraszał wszystkich chętnych do wzięcia udziału w warsztatach – “Czekamy na wszystkich, którzy mają chęć poznania czegoś nowego, niekoniecznie z przygotowaniem muzycznym. Tak naprawdę chodzi o dobrą zabawę […], po to żeby przez muzykę dotrzeć do większej swobody i umieć się znaleźć w grupie osób […].”

Zapraszamy osoby w różnym wieku, także rodziców z dziećmi z całego regionu. Gra na bębnach może być fascynującą przygodą.