Repertuar kina Goplana w Połczynie-Zdroju

UWAGA!
W związku z trwającą epidemią wirusa SARS-COV-2 wprowadziliśmy nowe zasady obowiązujące widzów, podczas seansów w kinie “Goplana” zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Zależy nam na tym, aby nasi widzowie czuli się bezpiecznie podczas obecności w kinie.

 
Nad Państwa bezpieczeństwem czuwa specjalnie wyznaczony do tego celu Koordynator ds. zdrowotnych. Sala po każdym seansie jest wietrzona i dezynfekowana.
Prosimy o zrozumienie, stosowanie się do tych zasad i już dziś serdecznie zapraszamy!Kino Goplana bierze udział w Programie Operacyjnym IV – Rozwój kina; Priorytet III – Wsparcie promocji polskiego filmuOBEJRZYJ ZWIASTUN

KOSMICZNY MECZ: NOWA ERA

(USA • Animacja / Komedia / Sci-Fi • 115 min)

01.08 15:00 ZAREZERWUJ / KUP BILET
07.08 15:00 ZAREZERWUJ / KUP BILET
08.08 15:00 ZAREZERWUJ / KUP BILET
OBEJRZYJ ZWIASTUN

LOKAL ZAMKNIĘTY

(Polska • Komedia • 77 min)

01.08 17:15 ZAREZERWUJ / KUP BILET

Bart (Eryk Kulm Jr) i Nerd (Paweł Koślik) mają świetny plan. Chcą włamać się do mieszkania skorumpowanego Polityka (Janusz Chabior), który ukrywa kasę z łapówek w…
OBEJRZYJ ZWIASTUN

WOJNA Z DZIADKIEM

(USA • Familijny / Komedia • 98 min)

01.08 19:00 ZAREZERWUJ / KUP BILET

Peter zmuszony jest dzielić swoją sypialnię z Dziadkiem, który wprowadza się do jego domu po śmierci żony. Chłopak postanawia zrobić wszystko by się go pozbyć.
OBEJRZYJ ZWIASTUN

ELLA BELLA BINGO

(Norwegia • Animacja / Familijny • 75 min)

01.08 13:00 ZAREZERWUJ / KUP BILET

Bingo! Ella Bella i Henry to nierozłączni przyjaciele. Głowy pełne pomysłów dają im mnóstwo frajdy. Jednak, gdy w okolicy pojawia się bajerancki Johnny, wszystko się…Ulga przysługuje rencistom, emerytom, kombatantom oraz uczniom i studentom do 26. roku życia.

Zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty przygotowanej dla grup zorganizowanych.
Atrakcyjne, niższe ceny oraz możliwość zorganizowania dodatkowych seansów przysługuje grupom składającym się z minimum 20 osób.

Więcej informacji pod numerem tel.: 512 258 535
Rezerwacji biletów telefonicznie pod numerem: 512 258 535 w godzinach otwarcia kasy kina.

Zarezerwowane bilety należy odebrać najpóźniej pół godziny przed seansem.