Repertuar kina Goplana w Połczynie-Zdroju

UWAGA!
W związku z trwającą epidemią wirusa SARS-COV-2 wprowadziliśmy nowe zasady obowiązujące widzów, podczas seansów w kinie “Goplana” zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Zależy nam na tym, aby nasi widzowie czuli się bezpiecznie podczas obecności w kinie.

Wyznaczono m.in. specjalne strefy, w których użytkownicy zobowiązani są do przestrzegania zasad bezpieczeństwa. Przebywając w obiekcie pamiętaj, że musisz mieć zapewnione okrycie nosa i ust. Wprowadziliśmy także w ograniczenia dostępności miejsc dla zachowania odstępów pomiędzy widzami. Prosimy naszych Klientów o bezkolejkowe poruszanie się po kinie (przed wejściem i przy wyjściu z sali) z zachowaniem 2 metrów dystansu.

Sala kinowa została podzielona na Część A – strefę rodzinną oraz Część B – strefę mieszaną. Obie oddzielone zostały strefą buforową.

STREFA RODZINNA
W tej strefie mogą przebywać wyłącznie osoby zamieszkujące we wspólnym gospodarstwie domowym, dzieci do 13 roku życia wraz z opiekunem oraz osoby niepełnosprawne wraz z opiekunem. Zakup biletów do tej strefy jest możliwy wyłącznie w kasie kina.

 

STREFA MIESZANA
W tej strefie siadają z zachowaniem bezpiecznego dystansu, w co drugim fotelu. Kino w sprzedaży internetowej blokuje co drugi fotel, aby spełnić zasadę wymaganego dystansu. Zalecamy w tym przypadku zakup biletów za pośrednictwem internetu.

 
Nad Państwa bezpieczeństwem czuwa specjalnie wyznaczony do tego celu Koordynator ds. zdrowotnych. Sala po każdym seansie jest wietrzona i dezynfekowana.
Prosimy o zrozumienie, stosowanie się do tych zasad i już dziś serdecznie zapraszamy!


Ulga przysługuje rencistom, emerytom, kombatantom oraz uczniom i studentom do 26. roku życia.

Zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty przygotowanej dla grup zorganizowanych.
Atrakcyjne, niższe ceny oraz możliwość zorganizowania dodatkowych seansów przysługuje grupom składającym się z minimum 20 osób.

Więcej informacji pod numerem tel.: 512 258 535
Rezerwacji biletów telefonicznie pod numerem: 512 258 535 w godzinach otwarcia kasy kina.

Zarezerwowane bilety należy odebrać najpóźniej pół godziny przed seansem.