Autor:
Kategoria:
Link

“Piosenka w Meloniku”

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza wokalistów z całej Polski do udziału w 9. Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku”. Jury w składzie: Robert Janowski, Natasza Urbańska i Olga Boczar oceni wykonawców w trzech kategoriach wiekowych: 13 – 15 lat, 16 – 18 lat oraz 19 i więcej lat, a zdobywca Grand Prix otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 3 000 zł. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 7 marca 2019 roku. Regulamin, karta zgłoszenia oraz klauzula informacyjna znajdują się w załączeniu.

„Piosenka w Meloniku” to jedyny w Polsce festiwal piosenki poświęcony w całości tematyce aktorskiej, filmowej i musicalowej. W ciągu ośmiu lat istnienia Festiwalu, wystąpiło na nim blisko sześciuset wokalistów z ponad stu polskich miast. Ich sceniczne prezentacje były oceniane przez znanych i cenionych artystów z całej Polski, takich jak Katarzyna Groniec, Renata Przemyk, Robert Janowski, Olga Bończyk, Dariusz Kordek, Magdalena Steczkowska, Robert Rozmus, Mieczysław Szcześniak, Łukasz Zagrobelny czy Michał Szpak.

Finał 9. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku” odbędzie się w dniach 12 – 13 kwietnia 2019 roku w Wydziale Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego. W dniu 12 kwietnia przeprowadzony zostanie Konkurs Wokalny z udziałem zakwalifikowanych finalistów z całej Polski, natomiast 13 kwietnia odbędzie się Koncert Galowy prowadzony przez Roberta Janowskiego, podczas którego wystąpią nagrodzeni laureaci oraz Natasza Urbańska z zespołem.

Do pobrania:

REGULAMIN – PIOSENKA W MELONIKU 2019
KARTA ZGŁOSZENIA – PIOSENKA W MELONIKU 2019
KLAUZULA INFORMACYJNA – PIOSENKA W MELONIKU 2019