Spektakl popremierowy ,,Gdzie jest Willy?”

,,Gdzie jest Willy?” to tytuł najnowszego spektaklu przygotowanego przez grupę teatralną Centrum Kultury w Połczynie-Zdroju.

Scenariusz sztuki napisany przez Wojciecha Kowalskiego został oparty na trzech wielkich dziełach Williama Shakespeare’a, których oddziaływanie na kulturę europejską i literaturę jest bardzo silne do dziś, a mianowicie na “Makbecie”, “Hamlecie” oraz “Romeo i Julia”. Jak się okazuje, aktualność tych dzieł jest ponadczasowa, a spektakl “Gdzie jest Willy?” w oryginalny sposób ukazuje także bolączki współczesnego człowieka.
Sporego wyzwania aktorskiego, zagrania w tak wymagającej sztuce podjęło się czterech aktorów działających w grupie teatralnej w CK: Agata Pachciarek, Adam Słabkowski, Wojciech Grzegorczyk oraz Krzysztof Szewczuk i trzeba przyznać, że wywiązali się oni ze swego zadania bardzo dobrze. Sztuka podczas premiery, która odbyła się 20 października została bardzo ciepło przyjęta przez widzów. Zagrana jest w bardzo nowoczesny i dynamiczny sposób, co powoduje, że 40 minut mija niepostrzeżenie.

Data: 10 listopada 2023, godz. 18:00
Miejsce: Aula CK, ul. Wojska Polskiego 54
Bilety: 20 zł do nabycia w kasie Kina Goplana lub bezpośrednio przed spektaklem.

bilety