Młody Skamander 2023 – zgłoszenia!

Bardzo nam miło zapowiedzieć drugą edycję Turnieju Recytatorskiego “Młody Skamander”, który odbędzie się 23 listopada (czwartek) 2023 roku w Centrum Kultury w Połczynie-Zdroju, w auli przy ulicy Wojska Polskiego 54. Turniej skierowany jest do uczniów szkół podstawowych powiatów: drawskiego, świdwińskiego i szczecineckiego, a organizatorzy przyznają nagrody za miejsca 1-3 w trzech kategoriach: – klasy I-III; – klasy IV-VI; – Klasy VII-VIII, a także nagrodę główną Grand Prix.

„Młody Skamander” jest wydarzeniem towarzyszącym XXXVII Ogólnopolskiemu Turniejowi Sztuki Recytatorskiej i Poezji Śpiewanej im. Skamandrytów, który w dniach 23-25 listopada 2023 roku odbędzie się w Połczynie-Zdroju i ma na celu propagowania kultury słowa i sztuki recytatorskiej wśród uczniów szkół podstawowych; poszerzania zainteresowań dzieci poprzez poszukiwanie wartościowej literatury, propagowania wśród nich poezji i dokonań twórczych poety Juliana Tuwima.

Zgłoszeń należy dokonać w formie pisemnej na podstawie deklaracji stanowiącej załącznik do regulaminu przesłanej na adres email: kontakt@ckpolczyn.pl lub pocztą tradycyjną na adres: Centrum Kultury w Połczynie-Zdroju, ul. Parkowa 4, 78-320 Połczyn-Zdrój do 10 listopada 2023 r. W przypadku dużej liczby zgłoszeń Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość przeprowadzenia eliminacji.

DOKUMENTY DO POBRANIA:

REGULAMIN
DEKLARACJA ZGŁOSZENIOWA