Autor:
Kategoria:
Link

Konkurs na Królową Szwajcarii Połczyńskiej 2023

Fot. Jacek Gugulski, Marysia Słabkowska – Królowa Szwajcarii Połczyńskiej i Parku Zdrojowego 2021.

Przed nami III Święto Parku Zdrojowego i Szwajcarii Połczyńskie zaplanowane w dniu 1 lipca 2023 roku. Jednym z najważniejszych punktów programu tego wydarzenia jest wybór Królowej Szwajcarii Połczyńskiej. Pragniemy zaprosić do trzeciej edycji tego szczególnego konkursu dziewczęta, które ukończyły 16 roku życia i zamieszkują na terenie jednej z pięciu gmin zrzeszonych w marce Szwajcarii Połczyńskiej tj. Gminy Barwice, Gminy Czaplinek, Gminy Połczyn-Zdrój, Gminy Świdwin, Gminy Złocieniec. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 28 czerwca, do g. 15:00 na podstawie poprawnie wypełnionego formularza on-line.

 

WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE ON-LINE

 

 

WYBÓR KRÓLOWEJ W 2022 ROKU

 

 

WYBÓR KRÓLOWEJ W 2021 ROKU

 

Finał konkursu odbędzie się przy Pijalni wody ,,Joasia’’ w połczyńskim Parku Zdrojowym w godzinach od 15:30 do 17:00. Laureatka, która zdobędzie uznanie Jury stanie się na rok czasu właścicielką prestiżowego tytułu i twarzą marki Szwajcarii Połczyńskiej. W nagrodę otrzyma premię finansową w wysokości 1000 zł oraz sesję zdjęciową w najpiękniejszych zakątkach polodowcowej krainy. Przypomnijmy, że dotychczasowymi laureatkami naszego konkursu były Wiktoria Warpachowicz (obecnie pełniąca funkcję królowej 2022/23) oraz Marysia Słabkowska (2021/22).

Liczymy, że kolejna edycja konkursu będzie ponownie ciepło przyjęta przez mieszkańców oraz kuracjuszy, którzy z zainteresowaniem uczestniczą w koronacji królowej.

NAGRODY:

Na naszą Laureatkę, poza zdobyciem zaszczytnego tytułu czeka równie atrakcyjna nagroda w postaci premii finansowej w wysokości 1000 zł oraz sesji zdjęciowej w najciekawszych zakątkach polodowcowej krainy. Królowa stanie się twarzą markii Szwajcarii Połczyńskiej.