Konkurs na Królową Szwajcarii Połczyńskiej i Parku Zdrojowego 2022

Fot. Jacek Gugulski, Marysia Słabkowska – Królowa Szwajcarii Połczyńskiej i Parku Zdrojowego 2021.

Pragniemy zaprosić do drugiej edycji konkursu na Królową Szwajcarii Połczyńskiej i Parku Zdrojowego, która zaplanowana jest na 15 maja 2022 podczas II Święta Parku Zdrojowego. W ubiegłym roku, premierowa edycja konkursu została bardzo ciepło przyjęta przez mieszkańców oraz kuracjuszy, a jego laureatką została rodowita połczynianka – Marysia Słabkowska.

Na poniższym materiale wideo prezentujemy wydarzenia I Święta Parku Zdrojowego mające miejsce w 2021 roku.

Uczestniczką konkursu może być każda zainteresowana dziewczyna, zamieszkująca Pomorze Zachodnie, mająca ukończony 16 rok życia, która złoży zgłoszenie do 11 maja 2022 roku. Uczestniczki zakwalifikowane do udziału w konkursie 15 maja podczas II Święta Parku Zdrojowego zaprezentują się w kreacji barokowej lub retro nawiązującej do historycznej warstwy połczyńskiego Parku Zdrojowego. Centrum Kultury w Połczynie-Zdroju oferuje pomoc w przygotowaniu lub wypożyczeniu takiego stroju.

ZGŁOSZENIA:

Aby wziąć udział w Konkursie należy wypełnić kartę zgłoszeniową i przesłać ją na adres: Centrum Kultury w Połczynie-Zdroju, ul. Parkowa 4, 78-320 Połczyn-Zdrój z dopiskiem “Królowa Szwajcarii Połczyńskiej” lub w postaci skanu na adres e-mail: kontakt@ckpolczyn.pl.

NAGRODY:

Na laureatkę, poza zdobyciem zaszczytnego tytułu czeka równie atrakcyjna nagroda w postaci weekendowego wyjazdu dla dwóch osób do partnerskiego miasta Templina w Niemczech. Jury konkursu przyzna także dwa wyróżnienia.

DOKUMENTY DO POBRANIA:

Regulamin
Karta Zgłoszeniowa
Ankieta Uczestniczki