Autor:
Kategoria:
Link

Konkurs Literacki Detektyw

Z okazji obchodzonego właśnie Tygodnia Bibliotek zapraszamy do udziału w konkursie pod nazwą “Literacki detektyw”. Konkurs ma na celu popularyzację literatury i upowszechnienie czytelnictwa, a jego uczestnikami mogą być wyłącznie mieszkańcy Gminy Połczyn-Zdrój.

Od wtorku 11 maja do soboty 15 maja 2021 roku na naszym oficjalnym profilu Facebook opublikujemy pięć zagadek, a zadaniem uczestników konkursu będzie odgadnięcie tytułów książek oraz utworzenie hasła konkursowego na podstawie pierwszej litery każdej z pięciu odgadniętych tytułów książek. Poprawne odpowiedzi wraz z podaniem znaczenia hasła należy przesłać do 17 maja 2021 roku, do godziny 15:00, na nasz adres e-mail: kontakt@ckpolczyn.pl. Wszystkie prace, które będą spełniały wymogi formalne określone w Regulamine konkursu przejdą do etapu finałowego. Spośród wszystkich poprawnych odpowiedzi komisja konkursu wybierze pięciu laureatów. O zwycięstwie będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

Mamy nadzieję, że konkurs będzie okazją do dobrej zabawy i przysłuży się promocji literatury w Gminie Połczyn-Zdrój, a także będzie dla Państwa doskonałą okazją do sprawdzenia swojej wiedzy z literatury. Na pięciu laureatów czekają atrakcyjne nagrody:
1. Nagrody główna to karta podarunkowa Legimi ebooki i audiobooki bez limitu – 3 m-ce o wartości 134,97 zł plus “Kalendarz Połczyn-Zdrój 2021 z rysunkami Marcina Grabi”.
2. Nagrody drugiego stopnia karta podarunkowa Legimi ebooki i audiobooki bez limitu – 1 m-c o wartości 44,99 zł oraz “Kalendarz Połczyn-Zdrój 2021 z rysunkami Marcina Grabi”.
3. Nagroda trzeciego stopnia to upominek książkowy plus “Kalendarz Połczyn-Zdrój 2021 z rysunkami Marcina Grabi”.
4. Nagroda czwartego stopnia to upominek książkowy.
5. Nagroda piątego stopnia to upominek książkowy.