Koncert Rockin’birds na WOŚP w Połczynie-Zdroju

Foto: Jacek Gugulski – Występ zespołu Rockin’birds z Kołobrzegu, na scenie kina “Goplana” w Połczynie-Zdroju.

Rockin’birds to kapela lubiąca mocne i charakterystyczne brzmienia. Zespół tworzą utalentowani muzycy z Kołobrzegu: Piotr Paprocki (gitara basowa), Tomasz Paprocki (gitara), Dariusz Suwada (gitara) oraz Adam Będlewski (perkusja). Swoją działalność rozpoczęli w 2018 roku, a od niedawna grają z nowym wokalistą Janem Matwijczakiem, który mówiąc w przenośni dodał “Ptakom”, charakterystycznych skrzydeł. Rockin’birds zagrali w Połczynie-Zdroju bardzo dobry, energetyczny koncert na żywo transmitowany w Internecie. Fani mocnej rockowej muzyki mogli być naprawdę zadowoleni.

RELACJA WIDEO Z KONCERTU ROCKIN’BIRDS:

Wokalista Jan Matwijczak, pochodzący z Połczyna-Zdroju z przyjemnością powrócił do naszego miasta, aby zaprezentować się znajomej publiczności. Przed koncertem podczas rozmowy w studio, wspominał – Mam nadzieję, że ktoś mnie jeszcze pamięta tutaj. Ja generalnie [śpiewam] od 16 roku życia, czyli jakoś od 2009 roku, […] najpierw założyliśmy z moimi przyjaciółmi zespół BUDGE, z którymi graliśmy prawie 10 lat. W Centrum Kultury w Połczynie-Zdroju się wychowaliśmy, jeszcze w salce prób, w starym CK w piwnicy graliśmy. Bardzo fajnie wspominamy te czasy. Później zespół “QuY”, już ta przygoda trwała krócej, bo trzy lata, później wyjechałem do Kołobrzegu.

ROZMOWA W STUDIO:

“Ptaki” podczas koncertu zaprezentowali swój najnowszy singiel “Here we go again” będący zapowiedzią w najbliższych miesiącach ich najnowszej płyty długogrającej. Mówił o niej w studio Tomasz Paprocki, jeden z założycieli zespołu – Janek dołączył do nas jako ostatnia osoba, jako takie, można powiedzieć dopełnienie, dopełnienie tego, co było niekompletne do tego czasu. I teraz zaczynamy pracę nad drugą płytą już w ostatecznym składzie.

FOTORELACJA:

Fotografie:

www.fotogugulski.pl.