Autor:
Kategoria:
Link

Jarmark Produktów Regionalnych Pomorza Zachodniego

Zapraszamy do Połczyna-Zdroju na Jarmark Produktów Regionalnych Pomorza Zachodniego, który odbędzie się w piątek, sobotę i niedzielę w dniach 8- 10 lipca w Parku Zdrojowym w ramach święta chmielu pn. “Połczyn FEST. Festiwal Ulicy 2022”. Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza.

Głównym celem Jarmarku jest stworzenie możliwości wystawienniczo-handlowych podczas ogólnopolskiego święta chmielu dla wytwórców regionalnych wyrobów artystycznych i użytkowych, przedmiotów sztuki, rękodzieła, producentów produktów regionalnych, produktów spożywczych oraz lokalnych organizacji lub przedsiębiorstw związanych z Pomorzem Zachodnim oraz regionem Szwajcarii Połczyńskiej.

Warunkiem uczestnictwa jest przyjęcie do stosowania regulaminu jarmarku i nadesłanie do dnia 1.07.2022 r. kart zgłoszeń na adres: CK kino Goplana, ul. Parkowa 4, 78-320 Połczyn-Zdrój lub na adres e-mail: kontakt@ckpolczyn.pl lub wypełnienie karty w Sekretariacie CK.

DOKUMENTY DO POBRANIA:

KARTA ZGŁOSZENIOWA
REGULAMIN