Autor:
Kategoria:
Link

IGOR KWIATKOWSKI W POŁCZYNIE-ZDROJU!

Igor Kwiatkowski, niekwestionowana gwiazda polskiej sceny kabaretowej wystąpi w Połczynie-Zdroju ze swoim premierowym programem pt. „Tylko śmiech nas ocali” w dniu 11 sierpnia 2022 roku o g. 20:00 w amfiteatrze.

Komik znany od lat z mistrzowskich zdolności parodystycznych zaprezentuje wiele udanych skeczy m.in. „Świat kradnie polskie piosenki”, „Koniec Netflixa”, „Kąpiel tylko raz w tygodniu”, „Kobiety odnoszą liczne obrażenia”.

„Tylko śmiech nas ocali” to spektakl pełen zdziwienia nad światem, zaskoczenia codziennością, zdumienia, którego doświadczamy, obserwując rzeczywistość. Igor pokaże Wam, że tu i teraz można spotkać wiele uśmiechu. Zobaczycie, że choć życie bywa trudne, to śmiech może nas ocalić.
Talent i oryginalny styl to sceniczna wizytówka Igora Kwiatkowskiego, a spotkanie go na żywo nie może równać się z żadnym innym kabaretowym doświadczeniem.

Bilety do nabycia w kasie kina “Goplana” oraz na stronie:

Bilety Igor Kwiatkowski – Centrum Kultury

UWAGA ZMIANA LOKALIZACJI WYDARZENIA!
Spektakl odbędzie się w kinie “Goplana”, a nie jak wcześniej informowaliśmy w połczyńskim amfiteatrze. Wszystkie bilety zakupione na to wydarzenie zachowują ważność. Serdecznie zapraszamy!