32. Finał WOŚP w Połczynie-Zdroju

Przed nami Akcja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, organizowana pod hasłem “Tu wszystko gra OK!”, odbędzie się w niedzielę 28 stycznia 2024. Jej celem jest zakup sprzętu dla polskich szpitali do diagnozowania i walki z chorobami płuc. W naszej miejscowości od dwóch lat działa samodzielny sztab WOŚP Połczyn-Zdrój pod numerem #7142.

Akcja WOŚP jednoczy połczynian do wspólnego pomagania. W ubiegłym roku dzięki Waszemu zaangażowaniu i dzięki Waszej pomocy zebraliśmy rekordową kwotę 55 693,68 zł. W tym roku zależy nam na pobiciu tego wyniku, aby to było możliwe prosimy o przekazywanie fantów do licytacji oraz udział w finale i imprezach towarzyszących. Możecie już dziś wpłacać datki do połczyńskiej eSkarbonki.

Tegoroczny finał rozpoczniemy od wspólnej akcji na Placu Wolności o g. 12:00, kiedy to utworzymy wielkie, orkiestrowe serce, którego pamiątkowe zdjęcie wyślemy z pozdrowieniami do sztabu głównego w Warszawie.

Podczas finału, który prowadzić będziemy w kinie Goplana tradycyjnie zapraszamy organizacje społeczne do prezentacji i wspólnych licytacji

Będą z nami zespoły artystyczne CK tj.: Klub Tańca i Fitness OMEN, soliści Art-Voice, Samba Połczyn Group CK, uczniowie Collegu Muzycznego Accord. Swoje koncerty zagrają także zespoły zaproszone na finał: Nadmiar, Calmwater, WHOISWHO.

Szczegółowy program załączamy na poniższym plakacie.

Połczyński finał poprzedzają: licytacje w szkołach gminy Połczyn-Zdrój, 23.01. – Spektakl dla WOŚP – “Gdzie jest Willy?”, 26.01. – Finał w Bolkowie – w miejscowej Szkoła Podstawowa w Bolkowie.

Tradycyjnie połczyński finał wspierają lokalne firmy i przedsiębiorcy. Fanty przyjmujemy w Centrum Kultury w Połczynie-Zdroju. Osoby zainteresowane przekazaniem fantów prosimy o kontakt z CK.