Wyniki konkursu na najpiękniejszą laurkę

Poznaliśmy laureatów konkursu na najładniejszą laurkę z okazji Dnia Babci i Dziadka. Chcieliśmy na początku, przede wszystkim bardzo gorąco podziękować wszystkim uczestnikom konkursu za licznie nadesłane zgłoszenia i wszystkim, którzy zainteresowali się pracami naszych młodych twórców oddając na nich swoje głosy na Facebooku, pod opublikowanym albumem z laurkami.

Do konkursu zgłoszono sześćdziesiąt trzy prace, które wykonało czterdziestu sześciu uczestników. Wszystkie laurki były bardzo piękne i widać, że włożyliście w ich wykonanie dużo serca oraz zaangażowania. Jury w składzie: Patrycja Majewska (Przewodnicząca), Dorota Kijowska, Magdalena Antolak na podstawie przeliczonych w dniu dzisiejszym „polubień” wyłoniło następujących laureatów:

1. Kategoria wiekowa 5-7 lat
🔴 I miejsce – Natan Łukaszewicz, 7 lat, 1792 głosy;
🔴 II miejsce – Basia Kozieł, 7 lat, 293 głosy;
🔴III miejsce – Mieszko Mroczko, 5 lat, 282 głosy;
🔴IV miejsce – wyróżnienie – Agata Daleka, 7 lat, 245 głosy.

2. Kategoria wiekowa 8-12 lat
🔴I miejsce – Zosia Kozieł, 8 lat, 285 głosów;
🔴II miejsce – Ola Michalska, 10 lat, 232 głosy;
🔴III miejsce – Oliwier Arczewski, 12 lat, 179 głosów;
🔴IV miejsce – wyróżnienie – Marta Słabkowska, 10 lat, 177 głosów.

W przypadku uczestników, którzy zgłosili dwie prace Jury wydając werdykt brało pod uwagę jedną z większą ilością “polubień”, aby zgodnie z intencją Organizatora nagrodzić jak największą grupę osób.

DODATKOWE WYRÓŻNIENIA:

Doceniając trud w wykonaniu przesłanych prac Organizator zdecydował o przyznaniu dodatkowych wyróżnień. Kryterium decydującym w tym przypadku była pomysłowość i artyzm w wykonaniu. W związku z tym, przyznano nagrody pozaregulaminowe, w postaci drobnych upominków następującym wykonawcom:

🔸Miłosz Książek, 🔸Adam Płaszczyński, 🔸Michalina Łężowska, 🔸Hania Filipiec, 🔸Maja Wilniewicz, 🔸Zosia Steciak, 🔸Julia Spychała, 🔸Karolina Rąbalska, 🔸Emilia Łobacz, 🔸Aleksander Krysiak.

Wszystkich laureatów zapraszamy w dogodnym momencie do Sekretariatu Centrum Kultury w Połczynie-Zdroju, przy ul. Parkowej 4 (kino “Goplana”) po odbiór nagród. Można umówić się telefonicznie pod numerem: 94 36 54 163.

Osoby, którym tym razem nie udało się zdobyć nagrody niech się nie martwią, ponieważ wkrótce ogłosimy kolejny konkurs z ciekawymi upominkami.