Autor:
Kategoria:
Link

Wyjątkowy Kalendarz Połczyn-Zdrój na 2021 rok

Centrum Kultury w Połczynie-Zdroju wydało kalendarz na nowy 2021 rok ozdobiony rysunkami Marcina Grabi, artysty, którego gościliśmy w ubiegłym roku w naszej miejscowości, przy okazji wystawy w połczyńskiej Galerii CK. Marcin Grabia to absolwent Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Laureat kilkunastu międzynarodowych oraz ogólnopolskich nagród i wyróżnień. Na dwunastu wyjątkowych rysunkach artysta uwiecznił m.in. połczyńskie kamienice, obiekty sanatoryjne, Kościół NP NMP, a także Plac Wolności z różnych perspektyw. Dzięki temu wydawnictwu, nasz kalendarz jest swoistym małym “dziełem sztuki”, a twórczość tego uzdolnionego artysty zagości w naszych domach i będzie miała szansę przetrwać na dłużej.

Kalendarz znajduje się w sprzedaży w Galerii CK i punkcie Informacji Turystycznej w cenie 32 zł. Osoby zainteresowane zakupem z wysyłką, które złożą zamówienie pod adresem: kontakt@ckpolczyn.pl do 12 stycznia, otrzymają bezpłatną dostawę.

UWAGA PROMOCJA!

Od 15 marca obowiązuje promocja na zakup kalendarza w cenie 18 zł. Aby skorzystać z tej promocji należy zakupić bilet do Kina Goplana na spektakl teatralny lub seans filmowy. Wszystkie osoby, które w marcu zakupiły bilet do naszego kina bądź na spektakl “Babski przekręt” i posiadają swój bilet, także mogą skorzystać z tej oferty.