Autor:
Kategoria: ,
Link

“SpecYficzni” z koncertem w Połczynie-Zdroju

Już 11 lipca podczas Otwarcia Lata 2020 oraz Magicznej Ulicy Parasoli z okazji 75-lecia Pomorza Zachodniego w połczyńskim amfiteatrze zagra goleniowski zespół “SpecYficzni” w składzie Jacek Gałkiewicz (perkusja), Arek Kokeli (gitara), Mariusz Piotrowicz (bas), Hubert Biczkowski (wokal).

Zespół powstał pod koniec 2009 r. i jest znany z niezwykle energetycznych koncertów. Grupa w Połczynie-Zdroju zaprezentuje największe rockowe przeboje polskiej sceny muzycznej w ciekawych coverowych aranżacjach. Niesamowita, charyzmatyczna osobowość wokalisty Hubasa w połączeniu z doświadczeniem pozostałych muzyków gwarantuje świetny koncert i niezapomnianą zabawę.

SpecYficzni już po kilku miesiącach działalności zyskali rzeszę fanów. Koncertowali głównie w szczecińskich klubach Rocker, Kafe Jerzy czy Pinokio, nabierając specyficznego i oryginalnego brzmienia by w rezultacie pokazać się szerokiej publiczności na dużych scenach u boku wielu polskich gwiazd.

 
OBOWIĄZUJE REZERWACJA MIEJSCA:  TEL: 512 258 535  MAIL: kinogoplana@ckpolczyn.pl
 

 

NOTA SARS-CoV-2:
Uczestnicy koncertu zobowiązani są do przestrzegania regulaminu wydarzenia, m.in.:

 1. Wydarzenie jest bezpłatne, jednakże aby wziąć w nim udział musisz zarezerwować miejsce w Amfiteatrze. Rezerwacji najlepiej dokonać telefonicznie pod numerem 512 258 535 lub 94 36 54 163 lub e-mailowo: kinogoplana@ckpolczyn.pl.
 2. Ze względu na procedury bezpieczeństwa prosimy o przybycie do Amfiteatru z czasowym wyprzedzeniem.
 3. Liczba dostępnych miejsc została ograniczona. W wydarzeniu będzie mogło wziąc udział nie więcej niż 750 osób.
 4. Jeżeli miałeś kontakt w ostatnich 14-stu dniach z osobą zarażoną lub masz objawy typowe dla COVID-19 zostań w domu, nie narażaj innych.
 5. Uczestnik wydarzenia zobowiązany jest do złożenia oświadczenia o stanie swojego zdrowia oraz przekazania swoich danych kontaktowych (adres zamieszkania oraz nr telefonu komórkowego) Organizatorowi.
 6. Administratorem Państwa danych jest Centrum Kultury w Połczynie-Zdroju. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do przeprowadzenia wydarzenia i zachowania zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego.
 7. Wzór oświadczenia dostępny jest pod linkiem: https://ckpolczyn.pl/wp-content/uploads/2020/07/Oswiadczenie-o-stanie-zdrowia.pdf Należy je złożyć przy wejściu do obiektu.
 8. Osoby odmawiające złożenia oświadczenia nie będą mogły wziąć udziału w wydarzeniu.
 9. Przed wejściem na obiekt będzie dokonywany bezdotykowy pomiar temperatury. Dopuszczalna temperatura ciała to maksymalnie 37 stopni Celsjusza.
 10. Każdy uczestnik zobowiązany jest do dezynfekcji rąk przed wejściem na teren wydarzenia. Preparaty do dezynfekcji będą dostępne na miejscu.
 11. W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo należy przestrzegać obowiązku zakrywania ust i nosa za pomocą maseczki lub przyłbicy.
 12. Podczas wydarzenia nie wolno spożywać żadnych posiłków i napojów.
 13. Osoby z widocznymi objawami przeziębienia (duszności, kaszel) nie będą wpuszczane na teren wydarzenia.
 14. Uczestnicy mogą zajmować na widowni tylko wyznaczone i wskazane miejsca.
 15. Uczestnicy zobligowani są do utrzymywania dystansu 2 m od innych uczestników.
 16. Uczestnicy zobligowani są do stosowania się do wszystkich poleceń wydawanych przez obsługę wydarzenia.
 17. Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją ww. regulaminu, którego zapisów uczestnik jest zobowiązany przestrzegać.

Dodatkowe wytyczne organizacji wydarzeń znajda Państwo w Regulaminie wydarzeń

Dokumenty do pobrania w formacie PDF:Regulamin wydarzeńOświadczenie uczestnika