Autor:
Kategoria:
Link

REDAN MTB PO SZWAJCARII POŁCZYŃSKIEJ 2021

Już 20 czerwca odbędą się połczyńskie zawody kolarstwa górskiego po niezwykle atrakcyjnych, polodowcowych terenach Szwajcarii Połczyńskiej. Do Połczyna-Zdroju przyjadą miłośnicy tej dyscypliny sportu, zarówno amatorzy jak i zawodowcy. Zawody dla amatorów zostaną zrealizowane w ramach Zachodniej Ligi MTB, natomiast zawodowcy wystartują w ramach edycji Pucharu Polski.

Organizatorem zawodów jest Centrum Kultury w Połczynie-Zdroju, Gmina Połczyn-Zdrój oraz Zachodnia Liga MTB. Sponsorem tytularnym została rodzima, połczyńska firma REDAN Fabryka okien i drzwi.

Zawody zostaną przeprowadzone na czterech dystansach: RODZINNYM (14 km), MINI (35 km), MEGA (62 km) oraz MARATON PUCHARU POLSKI (87 km).

TRASA MARATONU PUCHARU POLSKI:

TRASA MEGA:

TRASA MINI:

TRASA WYŚCIGU RODZINNEGO:

W tym roku biuro zawodów otwarte będzie już w piątek 18 czerwca w Punkcie Informacji Turystycznej mieszczącym się w Galerii CK Kina Goplana, W GODZINACH OD 10:00 DO 18:00.

Szczegóły dostyczące zawodów oraz aktualności publikowane są na stronie Facebookowej wyścigu:
REDAN MTB PO SZWAJCARII POŁCZYŃSKIEJ

Połczyńskiemu maratonowi MTB będą towarzyszyły dwa dodatkowe wydarzenia, dlatego warto do Połczyna-Zdroju przyjechać nieco wcześniej. W piątek 18 czerwca o godzienie 18:00 otwarta zostanie “Wystawa zabytkowych rowerów” w Galerii CK, natomiast w sobotę 19 czerwca o godzinie 14:00 odbędzie się “Bieg Borków” na dystansie 10,3 km.

Link do zapisów:

Zachodnia Liga MTB
Puchar Polski

Dokumenty do pobrania:

REGULAMIN ZAWODÓW MTB