Ponowne otwarcie biblioteki wraz z filiami

 

Informujemy, że z dniem 3 grudnia otworzyliśmy Bibliotekę Publiczną im. Juliana Tuwima w Połczynie-Zdroju oraz filie biblioteczne zlokalizowane w Gawrońcu, Kołaczu oraz Redle. Nasi Klienci ponownie mogą skorzystać z wypożyczalni książek. Z uwagi na trwającą epidemię koronawirusa SARS-CoV-2 w obiektach bibliotecznych obowiązują szczególne zasady bezpieczeństwa zgodnie obowiązującą Instrukcją bezpieczeństwa (czytaj: INSTRUKCJA BEZPIECZEŃSTWA).

Klienci wchodzący do obiektu bibliotecznego powinni założyć maseczkę oraz zdezynfekować dłonie. Ilość osób mogących jednocześnie znajdować się w pomieszczeniu wypożyczalni książek została ograniczona zgodnie z informacją umieszczoną na drzwiach wejściowych. Zdanie książek następuje w specjalnie oznaczonym miejscu tuż przy wejściu do wypożyczalni. Wymagany dystans przestrzenny między pracownikiem, a użytkownikiem musi wynosić minimum 1,5 metra, a także pomiędzy Czytelnikami.

Przed przyjściem do Biblioteki w Połczynie-Zdroju zaleca się kontakt telefoniczny pod numerem 94 366 23 17 celem umówienia terminu i godziny wizyty, a także ustalenia dostępności książek, które Czytelnik chciałby wypożyczyć. Biblioteka rekomenduje także korzystanie z katalogu on-line:

GODZINY OTWARCIA:

Biblioteka Publiczna im. Juliana Tuwima w Połczynie-Zdroju

  • Poniedziałek – piątek: od 10:00-18:00 (wypożyczalnia książek dla dorosłych oraz wypożyczalnia książek dla dzieci i młodzieży czynne do godziny 17:30).

Filia Biblioteczna w Gawrońcu

  • Poniedziałek – piątek: od 14:00-18:00.

Filia Biblioteczna w Kołaczu

  • Poniedziałek – piątek: od 11:00-19:00.

Filia Biblioteczna w Redle

  • Poniedziałek – piątek: od 12:00-18:00.