Połczyn Festiwal Ulicy – zgłoś zespół do festiwalu

Jeszcze w tym roku połczyński kalendarz imprez klturalnych wzbogaci się o kolejne interesujące wydarzenie. Trwają intensywne prace nad przygotowaniem festiwalu muzycznego pod nazwą “Połczyn. Festiwal Ulicy”, którego organizatorem jest Centrum Kultury, a sponsorem tytularnym Browar Połczyn- Zdrój Sp. z o.o.

Festiwal odbędzie się w dniach 22-24 lipca 2021 roku i skierowany jest do zespołów rockowych, niszowych, alternatywnych, folkowych i klezmerskich. Organizatorzy zapraszają do przesyłania zgłoszeń przez zespoły chcące wystąpić w eliminacjach do sobotniego koncertu finałowego. W dwóch pierwszych dniach festiwalu od 22 do 23 lipca przeprowadzone zostaną eliminacje. A na zwycięzców eliminacji czeka nagroda w wysokości 5000 zł ufundowana przez sponsora tytularnego festiwalu oraz możliwość występu na dużej scenie połczyńskiego amfiteatru z gwiazdą festiwalu. Zespoły, które zakwalifikowane zostaną do eliminacji otrzymają zwroty kosztów transportu i zakwaterowanie. Organizatorzy przewidują dodatkowo dla jednego zespołu z eliminacji udzielenie tzw. “dzikiej karty” i nagrodę pocieszenia w wysokości 1000 zł.

Zgłoszenia zespołów do eliminacji należy nadsyłać na adres e-mail: kontakt@ckpolczyn.pl do 30 czerwca 2021 roku wraz z podaniem nazwy zespołu, krótkim opisem zespołu, jego składem oraz trzema linkami do autorskich utworów nagranych i opublikowanych w sieci. Organizator zastrzega sobie, że skontaktuje się z wybranymi zespołami, które zakwalifikuje do uczestnictwa w festiwalu.