„NESTLE PORUSZA POLSKĘ; PORUSZ SWOJĄ OKOLICĘ 2017”

Każdy człowiek potrzebuje czegoś “dla duszy” – to może być np. lektura dobrej książki, koncert, wystawa, spektakl teatralny. Warto też zadbać o coś “dla ciała”: zdrowo się odżywiać, wybrać się na dłuższy spacer, wziąć udział w rajdzie lub w wyprawie rowerowej – możliwości jest dużo. A co myślicie o siłowniach?

W ramach organizowanego przez firmę Nestle konkursu dla gmin Nestle Porusza Polskę; Porusz swoją okolicę 2017” Gmina Połczyn-Zdrój zgłosiła swój udział do powyższego konkursu.
Gminy z całej Polski mogły zgłaszać lokalizację, która weźmie udział w głosowaniu w celu wyłonienia zwycięzcy spośród wszystkich zgłoszonych lokalizacji. W każdym województwie zostanie wyłoniona jedna lokalizacja, która uzyska najwyższą liczbę głosów, a następnie organizator konkursu zainstaluje na niej siłownię zewnętrzną, łącznie 16 siłowni na terenie całego kraju.
Gmina Połczyn-Zdrój zgłosiła do konkursu tereny:
-działka na terenie Szkoły Podstawowej w Połczynie-Zdroju,
-działka położona przy drodze wojewódzkiej 163,
-działka przylegająca do terenu połczyńskiego Gimnazjum,
-działka nad połczyńskim zalewem.
Zachęcamy wszystkich mieszkańców do głosowania (głosowanie odbywa się w terminie od 10.05.2017r. do 30.06.2017 r.). i oddanie głosu na lokalizację zgłoszoną przez Gminę Połczyn-Zdrój na stronie https://www.nestleporusza.pl.

Źródło: www.polczyn-zdroj.pl