Autor:
Kategoria:
Link

Kup e-bilet do kina Goplana

Kino “Goplana” przystąpiło do ogólnopolskiej akcji “#Wspieramykinapolskie” organizowanej przez KINADS. Dzięki tej akcji, w trudnym dla naszego kina okresie, mogą Państwo zakupić e-bilet i w ten sposób nas wspomóc. Zakupiony e-bilet będzie można wymienić na wejściówkę na dowolny seans po ponownym otwarciu kina.

Przypomnijmy, że w połowie marca kina w całej Polsce straciły wszelkie źródła dochodu. Zielone światło do ponownego otwarcia dostały 6 czerwca, ale od 7 listopada po raz drugi w 2020 roku musieliśmy zawiesić naszą działalność, z uwagi na obowiązujące, restrykcyjne przepisy antycovidowe. Dlatego zwracamy się z prośbą do naszych widzów, którzy mogą kupić bilety (w postaci tzw. “e-biletu”) już teraz, a wykorzystają go w dowolnym momencie po wznowieniu naszej działalności. Bezterminowe e-bilety to dla kina doraźne wsparcie finansowe, a dla Ciebie obietnica kolejnego wypadu na film – korzystają wszyscy!

Aby wesprzeć nasze kino, należy kliknąć w poniższy banner, wskazać województwo zachodniopomorskie, wybrać ilość biletów i opłacić zamówienie. Wszystkim pomocnym widzom serdecznie dziękujemy!