Konkurs z okazji Dnia Babci i Dziadka

Z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka, Centrum Kultury w Połczynie-Zdroju przygotowało konkurs skierowany do Mieszkańców Gminy Połczyn-Zdrój w wieku od 5 do 12 lat, polegający na wykonaniu pracy plastycznej w postaci tradycyjnej laurki. Aby wygrać atrakcyjne nagrody, należy samodzielnie wykonać laurkę dedykowaną dziadkowi lub babci, z pomocą rodzica lub opiekuna zrobić zdjęcie swojej pracy i przesłać je do 20 stycznia 2021 roku, do godziny 15:00, na nasz adres e-mail: kontakt@ckpolczyn.pl. Wszystkie prace, które będą spełniały wymogi formalne określone w Regulamine konkursu zostaną opublikowane na oficjalnym profilu Centrum Kultury w Połczynie-Zdroju na Facebooku. Te prace, które zdobędą największe uznanie fanów i w ślad za tym zdobędą największą liczbę tzw. “polubień” otrzymają atrakcyjne nagrody.

Przewidzieliśmy dwie kategorie zwycięzców w odniesieniu do wieku uczestników. Pierwszą kategorię stanowią dzieci w wieku od 5 do 7 lat, zaś drugą dzieci w wieku od 8 do 12 lat. W każdej kategorii przyznamy nagrodę główną w postaci bonu podarunkowego o wartości 100 zł na zakupy w sieci Empik oraz “Kalendarz Połczyn-Zdrój 2021 z rysunkami Marcina Grabi”. Ponadto przyznamy nagrodę za zajęcie drugiego miejsca w postaci bonu podarunkowego o wartości 50 zł na zakupy w sieci Empik oraz “Kalendarz Połczyn-Zdrój 2021 z rysunkami Marcina Grabi”, a także nagrodę za zajęcie trzeciego miejsca w postaci bezpłatnej wejściówki do kina “Goplana” dla dwóch osób oraz “Kalendarza Połczyn-Zdrój 2021 z rysunkami Marcina Grabi”. Przyznamy także wyróżnienie za zajęcie czwartego miejsca, w których nagrodą będą bezpłatnej wejściówki do kina “Goplana” dla dwóch osób.

Laureatów ogłosimy w dniu 25 stycznia 2021 roku po godzinie 15:00. Fundatorem nagród, w postaci bonów zakupowych do sieci Empik jest firma Rega TV Remigiusz Warcholski.

Wszystkich, którzy poszukują inspiracji i chcieliby wziąć udział w konkursie, zapraszamy na Warsztaty plastyczne online poświęcone wykonaniu laurek. Warsztaty odbędą się w piątek, 15 stycznia 2021 o godzinie 10:00 za pośrednictwem strony CK na Facebooku.