KONCERT GALOWY KLUBU TAŃCA I FITNESS “OMEN”

W dniu 18 czerwca w CK Kino Goplana, Klub Tańca i Fitness OMEN zakończył Koncertem Galowym rok artystyczny 2018/2019. Dzieci, młodzież i dorośli zaprezentowali swoje układy taneczne, m.in. disco, show dance, hip-hop oraz taniec towarzyski. Było kolorowo, głośno i radośnie, nie zabrakło również podziękowań dla członków Klubu, ich instruktora Iwony Kruk oraz dla rodziców i osób wspierających działalność “OMENU”, które w imieniu Burmistrza Połczyna-Zdroju Sebastiana Witka oraz własnym wygłosił Krzysztof Szewczuk Dyrektor Centrum Kultury w Połczynie-Zdroju, podkreślając m.in., że – Działalność Klubu Tańca i fitness OMEN przyczyniła się w sposób szczególny do promocji naszej lokalnej kultury i Połczyna-Zdroju. Jesteśmy dumni z waszych sukcesów odnoszonych na wojewódzkich i ogólnopolskich przeglądach tanecznych. Pragniemy również za to bardzo podziękować i gratulujemy osiągniętych tam sukcesów.

Na połczyńskiej scenie zaprezentowały się trzy formacje hip-hop, dwie disco dance, grupa początkująca oraz formacja show dance w układzie “Po drugiej stronie”, formacja show dance w układzie “Sekretne życie kotów” i “O poranku”, formacja disco show, która zaprezentowała układ “Magiczny świat” i formacja dorosła tańca towarzyskiego.

W czasie Koncertu na scenie zaprezentowało się ponad 150 tancerzy, którzy poruszyli swoimi niesamowitymi układami zgromadzoną publiczność. Było mnóstwo braw i wiwatów na cześć wszystkich tancerzy i ich wspaniałych prezentacji.