Autor:
Kategoria:
Link

KONCERT CHARYTATYWNY DLA MAI

Pragniemy gorąco zaprosić na koncert charytatywny organizowany wspólnie z Komitetem Społecznym “Razem dla Mai” w celu zbiórki środków na leczenie Mai Dąbrowskiej 5-letniej mieszkanki naszej gminy zmagającej się z nowotworem neuroblastoma IV stopnia. Spotykamy się 23 września w kinie “Goplana” o godzinie 19:00.

Koncert wykona bydgoski zespół Wonky Town – zespół jazzowo-popowy. Złożony z muzyków o ogromnej pasji, niesamowitej charyzmie i nieustannej chęci w rozwoju. Muzycy zaprezentują utwory powszechnie znane z muzyki klasycznej i rockowej we własnych oryginalnych aranżacjach, m.in. pojawią się utwory Stevie Wondera, Johna Coltrane, Michała Urbaniaka, Fryderyka Chopina, Krzesimira Dębskiego.

Przed połczyńską publicznością zaprezentują się: Zuzanna Kosek – skrzypce; Michał Giłka – saksofon altowy i sopranowy; Maciej Bąk – fortepian i instrumenty klawiszowe; Maciej Klik – gitara elektryczna; Marek Krause – gitara basowa; Michał Chojnacki – perkusja.

Po koncertu przeprowadzone będą licytacje fantów oraz zorganizowany zostanie poczęstunek przygotowany przez pracowników CK kawa i ciasto. Wszystkie zebrane w ten sposób środki przekazane zostaną na leczenie Mai.

Nagłośnienie wydarzenia, akustykę i światło zrealizuje bezpłatnie firma Funky Events.