Kino plenerowe już wkrótce w Połczynie-Zdroju

Zapraszamy miłośników kina plenerowego do Połczyna-Zdroju. W dniach od 10 do 11 lipca podczas Otwarcia Lata 2020 i Zlotu Food Trucków zorganizowane zostanie na Placu Wolności kino plenerowe. Widzowie będą mieli okazję obejrzeć pod gołym niebem dwie najbardziej udane polskie komedie ostatnich lat, a mianowicie “Lejsdis” (projekcja zaplanowana została na piątek 10.07. o godzinie 21:00) oraz “Testosteron” (projekcja zaplanowana została na sobotę 11.07. o godzinie 21:00).

W związku z trwającą epidemię koronawirusa SARS-CoV-2, podczas pokazów obowiązywać będą szczególne środki bezpieczeństwa, m.in. konieczność posiadania maseczki we własnym zakresie oraz wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia, dokonywany będzie także bezdotykowy pomiar temperatury.

Jako, że liczba miejsc jest ograniczona, konieczne jest rezerwacja miejsca i zdobycie bezpłatnej wejściówki dostępnej w kasie Kina Goplana. Rezerwacji miejsc najlepiej należy dokonywać za pośrednictwem telefonu: 512 258 535 lub za pośrednictwem e-mail: kinogoplana@ckpolczyn.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Ważne linki: