Autor:
Kategoria:
Link

Kabaretowy Dzień Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet zapraszamy do Kina Goplana na wyjątkowy wieczór z Szymonem Łątkowskim, który zaprezentuje blisko 2 godzinny spektakl kabaretowy będący połączeniem jego najpopularniejszych skeczów z monologami przygotowanymi specjalnie na tę okazję. Program pełen szalonych postaci wtłoczonych w realia damsko-męskie.

Szymon Łątkowski to wschodząca gwiazda polskiego kabaretu, młody komik zapraszany jest do udziału w najpopularniejszych kabaretowych programach telewizyjnych. Twórca kabaretowych hitów: “Kolejka do lekarza”, “Wesele”, czy “Baba na zakupach”. Czołowy artysta kabaretowy młodego pokolenia, który stworzył własny, niepowtarzalny styl: kabaret jednego aktora oparty na znakomitym komediowym aktorstwie i wcielaniu się w wiele postaci jednocześnie. Występy Szymona są entuzjastycznie przyjmowane przez widzów, czego dowodem są Nagrody Publiczności zdobyte na największych festiwalach kabaretowych w Polsce.

Wybrane programy i realizacje telewizyjne z udziałem Szymona Łątkowskiego:

– Świętokrzyska Gala Kabaretowa (POLSAT)
– Festiwal Kabaretu w Koszalinie (POLSAT)
– Kabaret Na Żywo (POLSAT)
– Mazurska Noc Kabaretowa (TVP 2)
– Gwiazdy Kabaretu (TV 4)
– I love kabaret (ZOOM TV)
– Kabaretowa Noc Pod Gwiazdami (POLSAT)
– Kabaretowa Dynastia (NOWA TV)
– Mistrzowie Kabaretu (Telewizja WP)
– Latający Klub Dwójki (TVP 2)

Podczas Kabaretowego Dnia Kobiet przewidzieliśmy kawę i ciasto w specjalnej cenie. Dlatego warto wybrać się do nas przed 19:00. Serdecznie zapraszamy!