Autor:
Kategoria:
Tagi: ,
Link

Festyn Rodzinny sołectwa Przyrowo

16 czerwca 2018r. Rada Sołecka i Sołtys sołectwa Przyrowo zorganizowali trzypokoleniowy Festyn Rodzinny. Impreza odbyła się na boisku sportowym w miejscowości Dziwogóra.

W programie festynu znalazło się wiele atrakcji: dmuchane zamki, zjeżdżalnie; gry i zabawy związane z tematyką ekologiczną; edukacyjne spotkanie z policjantami ze świdwińskiej drogówki; fotobudka (akcesoria do zdjęć: stroje, peruki, okulary, instrumenty); malowanie twarzy; mecz piłki nożnej między rodzinami; karaoke; malowanie plakatu pt. „Dzień Radości”; gry i zabawy z elementem współzawodnictwa (animatorki z Centrum Kultury w Połczynie-Zdroju); zabawa z klaunem; upominki, nagrody dla dzieci, lody, kiełbaski, owoce, ciasta, sałatki i inne frykasy zakupione przez Radę Sołecką i przygotowane przez miejscowe gospodynie; zabawa taneczna.

Zabawa dla dzieci trwała od godziny 14.00 do 18.30, natomiast dorośli bawili się przy muzyce do godziny 22.30. Śmiechu i radości było co niemiara.

Ten radosny dzień był bogaty w różnego rodzaju atrakcje dzięki ogromnemu zaangażowaniu mieszkańców, sponsorów (Urząd Miejski w Połczynie-Zdroju, Pomerania Frucht, Fabex, Danpol, MPGO Wardyń Górny, Maszyny Rozlewnicze, Mentor, PSS Społem) oraz Radzie Sołeckiej.

Przepiękny film z tego dnia przygotowała pani Iwona Ryczko. Każdy chętny może stać się jego posiadaczem. Już niedługo, bo 25 sierpnia 2018r. spotkamy się znowu.

Sołtys Roman Kołączyński