Autor:
Kategoria:
Link

Festiwal Połczyńskie Konfrontacje Wokalne Młodych 2022

Fot. CK, Oficjalne logo Festiwal Połczyńskie Konfrontacje Wokalne Młodych.

Miło nam zaprosić Państwa na Festiwal Połczyńskie Konfrontacje Wokalne Młodych zaplanowany 18 czerwca 2022 roku w Amfiteatrze im. Stanisława Moniuszki w Połczynie-Zdroju, w którym o prestiżową statuetkę “Złotej Parasolki” oraz inne atrakcyjne nagrody współzawodniczyć będą dzieci oraz młodzież z całej Polski, w wieku szkolnym do ukończenia 18-tu lat. Festiwal patronatem objął Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz oraz Burmistrz Połczyna-Zdroju Sebastian Witek.

Nazwa naszego Festiwalu nawiązuje do bogatej tradycji połczyńskich Konfrontacji Kulturalnych Młodzieży Szkolnej odbywających się w Połczynie-Zdroju już w latach 70-tych XX wieku, a także do “Magicznej Ulicy Parasoli.”

Festiwal ma na celu promocję młodych artystów i wykonawców piosenki estradowej, popularyzacja śpiewu oraz różnych form muzykowania wśród dzieci i młodzieży, jak również prezentację i promocję młodych talentów wokalnych z całego kraju.

ZGŁOSZENIA:

Aby wziąć udział w Festiwalu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, do wyboru w formie tradycyjnej lub za pośrednictwem on-line pod adresem: https://ckpolczyn.pl/zlote-parasolki/formularz.html, a także przesłać utwór audio w formacie mp3, na podstawie którego Organizator zdecyduje o zakwalifikowaniu kandydata do Festiwalu. Zgłoszenia tradycyjne należy przesłać na adres: Centrum Kultury w Połczynie-Zdroju, ul. Parkowa 4, 78-320 Połczyn-Zdrój z dopiskiem “Złota Parasolka” wraz z utworem audio.

AKREDYTACJA:

Należy pamiętać, że Organizator zastrzega wybór uczestników, dlatego przesłanie zgłoszenia nie jest równoważne z otrzymaniem akredytacji. Po otrzymaniu informacji o przyjęciu do konkursu, co nastąpi najpóźniej do 10 czerwca 2022 roku, uczestnik dokonuje opłaty w wysokości 50 zł na konto:

Centrum Kultury w Połczynie-Zdroju
Bank Spółdzielczy w Połczynie-Zdroju
nr konta: 06 8577 0005 0010 5385 2000 0010
z dopiskiem „Złota Parasolka”.

NAGRODY I KATEGORIE WIEKOWE:

Ogólna pula nagród w konkursie wynosi minimum 5000 złotych. W Konkursie wyróżnia się trzy kategorie, w których uczestnicy będą rywalizować o uzyskanie nagrody głównej “Grand Prix” wynoszącej 2000 zł i statuetkę “Złotej Parasolki” oraz innych nagród w poniżej wyszczególnionych kategoriach wiekowych:
a) kategoria 1: klasy 1-4 szkół podstawowych
b) kategoria 2: klasy 5-8 szkół podstawowych
c) kategoria 3: szkoły ponadpodstawowe – uczniowie, którzy nie ukończyli 18 roku życia.

Zgłoszenia za pośrednictwem formularza on-line można dokonać tutaj:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

DOKUMENTY DO POBRANIA:

Deklaracja
Regulamin