Autor:
Kategoria:
Link

DZIEŃ OTWARTY ARA!

Zapraszamy na pierwsze tego typu wydarzenie “Dzień otwarty ARA” w Kinie Goplana, w dniu 28 września 2021 roku o godzinie 16:00. Będzie to doskonała okazja do zapoznania się z ofertą CK w zakresie edukacji artystycznej dla dzieci i dorosłych, spotkania z instruktorami i zapisem na poszczególne zajęcia. W trakcie prezentacji planujemy także krótkie pokazy artystyczne zespołów.
Przypomnijmy, że Amatorski Ruch Artystyczny prowadzony jest przez instruktorów z zakresu teatru, tańca, muzyk, plastyki. Prowadzonych jest 6 zespołów/formacji tanecznych, 2 grupy teatralne, 2 chóry, 3 sekcje plastyczne, 2 sekcje muzyczne, 2 sekcje zajęć ruchowych, 2 sekcje akrobatyczne.
W tym roku chcielibyśmy zaprosić także na nowe zajęcia:
– zajęcia teatralne dla seniorów;
– zajęcia samby batucady – gry na brazylijskich bębnach.
Ruch artystyczny skupia w sumie ponad 250 osób. Wszystkie zespoły aktywnie uczestniczą w życiu kulturalnym miasta i gminy Połczyn-Zdrój, poprzez udział w imprezach lokalnych i ponadlokalnych organizowanych w Połczynie-Zdroju i na terenie wiejskim. Zespoły biorą też udział w przeglądach, festiwalach i konkursach wojewódzkich i ogólnopolskich, promując w ten sposób dorobek kulturalny naszego miasta.
Dzień otwarty ARA
Miejsce: Kino Goplana
Data: 28 września 2021 r., g. 16:00