Bożonarodzeniowy jarmark w Połczynie-Zdroju 2021


Historia połczyńskich jarmarków sięga końca XVI wieku. Od sierpnia 1592 roku za zgodą księcia pomorskiego jarmarki mogły odbywały się w naszej miejscowości. W nawiązaniu do tej bogatej tradycji połczyńskich jarmarków pragniemy zaprosić Państwa na jarmark bożonarodzeniowy Anno Domini 2021, który zlokalizowany będzie na Placu Wolności. Wydarzenie zaplanowane jest od godziny 11:00 do godziny 18:00.

Podczas jarmarku wyroby zaprezentują producenci produktów regionalnych pochodzących ze Szwajcaria Połczyńska, swoje stoiska wystawią także Koła Gospodyń Wiejskich. Będzie to zatem doskonała okazja do zakupu wyjątkowych prezentów pochodzących od regionalnych rękodzielników i producentów. Z takich prezentów niejeden Mikołaj będzie dumny!

Ważnym punktem programu będzie wspólny świąteczny stół, do którego zapraszamy mieszkańców Połczyna-Zdroju. Wspólnie będziemy mogli skosztować świątecznych specjałów przygotowanych przez PSS Społem. Tego dnia zaplanowaliśmy także uroczyste otwarcie bożonarodzeniowej szopki, która będzie wykonana specjalnie na ten dzień.

Centrum Kultury przygotowało także bogaty program artystyczny. Wystąpią przed Państwem zespoły Amatorskiego Ruchu Artystycznego, m.in. soliści ze studia wokalnego “Art Voice” oraz aktorzy z Teatru Figiel.

DOKUMENTY DO POBRANIA:

  1. Regulamin dla wystawców
  2. Karta zgłoszeniowa
  3. Ogólna Klauzula Informacyjna