29 Finał WOŚP w Połczynie-Zdroju ON-LINE

Już 31 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy po raz 29 zagra w naszym kraju, a także w Połczynie-Zdroju. Mamy jeszcze w pamięci tę doskonałą atmosferę towarzyszącą 28. Finałowi WOŚP. W tym roku, z racji obowiązujących obostrzeń sanitarnych Centrum Kultury w Połczynie-Zdroju przygotuje dla Państwa Lokalny Finał WOŚP wyłącznie on-line, a zatem bez udziału publiczności.

Dzięki współpracy Centrum Kultury z telewizją kablową REGA oraz telewizją GAWEX nasz połczyński “Finał z głową” będzie można obejrzeć na żywo m.in. na stronie www.ckpolczyn.pl, na profilu FB CK, a także na YOUTUBE. Telewizja Gawex przygotuje także relacje na swoim serwisie www.gawex.pl, a także w paśmie kablowym, w którym w poniedziałek wyemituje najciekawsze fragmenty z połczyńskiego finału WOŚP.

W programie transmisji przewidzieliśmy licytacje, rozmowy z zaproszonymi Gośćmi, a także koncerty. Na naszej wośpowej scenie on-line, niestety bez udziału publiczności, jako pierwsi zaprezentują się młodzi soliści ze Studia Wokalnego “Art Voice” działającego w CK, następnie połczyński raper JERY, a także zespół Calmwater z muzykami pochodzącymi z Budzynia, oraz kołobrzeski zespół Rockin’Birds, w którego składzie jest wokalista pochodzący z naszej miejscowości, Jan Matwijczak.

Sponsorem Lokalnego 29. Finału WOŚP jest firma BUD-MAX ŚWIDWIN Sp.z.o.o Sp.j.