Autor:
Kategoria:
Link

Świąteczny Konkurs Plastyczny

Tradycyjnie jak co roku w okresie świątecznym zachęcamy Mieszkańców Gminy Połczyn-Zdrój do wzięcia udziału w Świątecznym Konkursie Plastycznym. Celem konkursu jest upowszechnianie tradycji wykonywania ozdób świątecznych związanych ze Świętami Bożego Narodzenia oraz rozwijanie uzdolnień i zainteresowań plastycznych wśród Mieszkańców Gminy Połczyn-Zdrój.

W tegorocznym konkursie wyróżniliśmy następujące kategorie:
🎄 Dla dzieci: na najładniejszą kartkę świąteczną,
🎄 Dla dorosłych: na najładniejszą ozdobę świąteczną.

Świąteczny Konkurs Plastyczny dla dzieci na najładniejszą kartkę świąteczną będzie odbywał się w trzech kategoriach wiekowych:
I. Klasy 1-3 szkoły podstawowej;
II. Klasy 4-6 szkoły podstawowej;
III. Klasy 7-8 szkoły podstawowej.

Własnoręcznie wykonane prace należy składać w Sekretariacie Centrum Kultury w Połczynie-Zdroju mieszczącym się w kinie “Goplana” przy ul.Parkowej 4 w nieprzekraczalnym terminie do poniedziałku 19 grudnia 2022r. do godz. 15:00 wraz z załączoną kartą zgłoszeniową.

Link do karty zgłoszeniowej oraz regulaminu (określającego zasady wykonania kartki) znajdą Państwo pod artykułem.

🎄 Nagrodą główną w konkursie dla dzieci będzie kosz słodkości i wejściówka na trzy seanse do kina Goplana. Organizator przyzna również trzy wyróżnienia w postaci pojedynczych wejściówek do kina.

Świąteczny Konkurs Plastyczny dla dorosłych na najładniejszą ozdobę świąteczną będzie odbywał się w dwóch kategoriach:
I. Ozdoby choinkowe;
II. Pozostałe ozdoby świąteczne.

Ozdoby mogą być wykonane z dowolnie wybranego materiału oraz w dowolnej technice. Preferowane będą ozdoby wykonane przy wykorzystaniu materiałów naturalnych.

Własnoręcznie wykonane prace należy złożyć w opakowaniu w Sekretariacie Centrum Kultury w Połczynie-Zdroju przy ul.Parkowej 4 w nieprzekraczalnym terminie do poniedziałku 19 grudnia 2022r. do godz. 14:00 wraz z załączoną kartą zgłoszeniową.

Link do karty zgłoszeniowej oraz regulaminu (określającego zasady wykonania ozdób świątecznych) znajdą Państwo pod artykułem.

🎄 Nagrodami głównymi w konkursie będą karty podarunkowe na kwotę 200 zł do sieci Biedronka. Nagrodą dla osób wyróżnionych będą karty podarunkowe o wartości 50 zł do sieci Biedronka. Wszystkie osoby nagordzone otrzymają “Połczyński Kalendarz” na nowy 2023 rok.Nagrodami głównymi w konkursie będą karty podarunkowe na kwotę 200 zł do sieci Biedronka. Nagrodą dla osób wyróżnionych będą karty podarunkowe o wartości 50 zł do sieci Biedronka. Wszystkie osoby nagrodzone otrzymają “Połczyński Kalendarz” na nowy 2023 rok.

Rozstrzygnięcie konkursów nastąpi 22 grudnia 2022 roku podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego na Placu Wolności w Połczynie-Zdroju między godziną 16:00 a 18:00.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału!

DOKUMENTY DO POBRANIA:

  • Regulamin: kartka świąteczna
  • Karta zgłoszeniowa: kartka świąteczna
  • Regulamin: ozdoba świąteczna
  • Karta zgłoszeniowa: ozdoba świąteczna